שאלות ותשובות

מדבקה חד פעמית, עגולה, עשויה מפולימר איכותי שקוף, בקוטר 63 מ”מ להדבקה על דש חולצת ביה”ס או הסווצ’ר במקום הדפסת סמל ופגיעה בחולצה כך שלא תהיה שימושית בשעות אחה”צ, ערב, חג ושבת.

הכוונה היא שניתן להדביק על כל חולצה כל יום ולהוריד בסיום היום.

באופן עקרוני ניתן, אבל קחו בחשבון שכמו כל מדבקה, אחרי הדבקה אחת היא פחות שקופה והדבק פחות חזק. עקרונית ניתן להדביק על כל מוצר ולא רק על בד והמדבקה עוברת מדיח כלים ומכונת כביסה. אבל אם רוצים שהיא תישאר שקופה וחדשה ופחות בולטת, עדיף להדביק כל יום מדבקה חדשה. או לא להוריד את המדבקה מהחולצה עד שהיא נכנסת לכביסה.

כדי שניתן יהיה להשתמש גם בחולצות כהות וגם בחולצות בהירות, חצי מהסמלים מגיעים מצוירים בצבע שחור על גבי מדבקה שקופה – לחולצות הבהירות וחצי בצבע לבן – לחולצות הכהות.

במקרה כזה, ניתן לבחור הדפסה רק בשחור או רק בלבן – בתוספת מחיר בהתאם לכמויות.

כרגע אין אופציה למדבקה צבעונית. אך רוב בתיה”ס מקבלים סמלים בצבע אחד – שחור או לבן.

במקרה כזה בחרו שתי הזמנות. אחת כל הכמות לבן (כמות קטנה) והשניה כל הכמות שחור (כמות גדולה) או להפך.

נכנסים לביצוע הזמנה בוחרים את הכמות שרוצים, כותבים את שם העיר ושם ביה”ס ומתקדמים משם לפי ההנחיות.

יש לנו את הסמלים של כל בתיה”ס. במידה ואנחנו מתלבטים, אנחנו מתקשרים לברר. במידה ויש טעות, תמיד אנחנו שולחים סמל חדש ומתוקן. כל הלקוחות שלנו מרוצים.

אם יש לכם סמל ביה”ס שאתם רוצים שנדפיס אותו ספציפית, אפשר לשלוח לנו במייל ל logo@logodvik.com ולכתוב בשם ביה”ס – הדפסה בהתאם למה ששלחתי במייל.

אנחנו מקפידים לשלוח את ההזמנה תוך יום מרגע שהתקבלה. אתם תקבלו מאיתנו מספר מעקב + צילום של המעטפה ותוכלו לעקוב אחרי המעטפה. זמן ההגעה תלוי בדוור המקומי. בדר”כ זה בין שלושה ימים לשבוע. אבל תמיד תוכלו לראות באתר המעקב היכן החבילה.

הקניה באתר מאובטחת. הסליקה מתבצעת ע”י חברת קארדקום ונתוני אמצעי התשלום לא נשמרים באתר.

ניתן לאסוף את המעטפות באיסוף עצמי מהישוב שוהם. אחה”צ אנחנו אוספים את כל המעטפות באיסוף עצמי ולוקחים איתנו לשוהם כדי להקל עליכם את האיסוף. לכן ניתן לתאם איתנו את האיסוף לכל יום בשעות אחה”צ עד שעות הערב. ברגע שההזמנה מוכנה תקבלו הודעה שמודיע לכם שהיא מוכנה וניתן להגיע לאסוף.

במידה והחבילה לא הגיע, יש לכם לינק מעקב שנשלח אליכם למייל. לחצו על לינק המעקב ותגיעו לאתר המשלוחים, שם תראו היכן החבילה.

במידה וטעיתם בכתובת, הזדרזו לשלוח לנו מייל עם הודעה מהי הכתובת הנכונה. קחו בחשבון שאנחנו מכינים את ההדפסות באותו היום בו הם התקבלו, אז הזדרזו להודיע לנו כדי שלא נשלח לכתובת שגויה.